Wielki Sukces Kiermaszu Roślin

Szanowni Państwo, Rodzice, Kochani!
We wtorek spotkaliśmy się z wieloma z Was na naszym kiermaszu roślin. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za obecność, a przede wszystkim za zaopiekowanie się przygotowanymi roślinami, których było finalnie ok. 350!

PODSUMOWANIE I ZEBRANE FUNDUSZE:
Zebrana kwota to dokładnie: 5872,42 zł (gotówka: 4347,42 zł i przelewy w kwocie 1525 zł).
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

PODZIĘKOWANIA: dla wszystkich osób, które dostarczyły nam gotowe rośliny (duże, małe i te najmniejsze ), rozsady, ukorzenione szczepki bardzo wielu gatunków roślin (były z nami: drzewka szczęścia, kaktusy wszelkiego rodzaju, aloesy, sansewierie, zielistki, geranium, monstery zacnego rozmiaru, chrobotki, trzykrotki, juki i wiele innych).

Dziękujemy wszystkim rodzicom, sąsiadom, znajomym z Facebooka i z okolicy, którzy odpowiedzieli TAK na nasze pytanie „czy masz małe doniczki produkcyjne?”, i na apel „robimy kiermasz, zbieramy rozsady” 🙂
ROŚLINY DOSTARCZYLI NAM: Aneta Sierakowska, Joanna Pawłowska Hencel, Daga Wi, Joanna Poniedzielska, Ania Potępa Wierzbowska, Małgorzata Gdula, Joanna Stasiak Panek, Natalia Wielocha, Aldona Jukowska, Karolina Zbroch, Urszula Michalska, Barbara Zajdler Osik, Zuzanna Barbara, Barbara Rychlik, Aldona Jukowska, Magdalena Żero, Mariola O-m, Iza Capogna, Iza Maszczyk, Małgorzata Boerner. Tranasport roślin z pracowni do szkoły zapewnił: Jarosław Taradejna – dziękujemy 🙂


SPRZEDAŻ ROŚLIN NA MIEJSCU: dorośli przy wsparciu uczennic z naszej szkoły: Marysi, Igi, Leny, Ady – dziękujemy!


CEL ZBIÓRKI: Zebrane pieniądze zasilą fundusze imprez, które organizujemy. Pierwsza z nich już 30 listopada – Andrzejki dla klas 4-8. Plakaty w szkole już wiszą. Druga to planowany na luty bal karnawałowy dla klas 0-3. Resztę funduszy przeznaczymy na inne cele eventowe (np. Dzień Dziecka).


Dziękujemy jeszcze raz wszystkim wymienionym osobom za wsparcie, dobrą wolę i mnóstwo pozytywnej energii.
Ważne: zostało nam ok. 35 roślin. Zostały przekazane p. Elżbiecie Lipniackiej, a dochód z ich sprzedaży zasili akcję Pola Nadziei.
Dziękujemy i do zobaczenia na balach i wydarzeniach organizowanych przez Radę Rodziców z myślą o wszystkich uczniach Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie.