Karnawał 2024 z Radą Rodziców

Kochani!
Szykujcie się na wyjątkowy karnawał z Radą Rodziców! W tym roku mamy dwa punkty programu.

 1. Bal dla najmłodszych, tradycyjnie zapraszamy klasy 0-3 (w godzinach zajęć)
 2. Nowość! Charytatywny Bal dla pracowników i rodziców naszej szkoły (od godz. 19 do max. 22), z którego dochód z biletów przeznaczymy na kolejny event…Dzień Dziecka !
  Oba wydarzenia odbędą się 9 lutego w sali gimanstycznej w budynku głównym.
  Szczegóły balu dla uczniów przekażemy w komunikacji mailowej do trójek klasowych już jutro. Szykujcie baśniowe stroje, my już szykujemy się z DJ-a Rafałem, którego niektórzy pamiętają z NEON DISCO (https://www.facebook.com/profile.php?id=100049520601097)
  WAŻNE:
  W przypadku balu charytatywnego bilet wstępu to jednocześnie cegiełka na fundusz Rady Rodziców. Z uwagi na pojemność naszej sali liczba miejsc jest ograniczona. Link do zapisów prześlemy także do trójek klasowych. Ustaliliśmy, że bilet wstępu/ cegiełka to:
  -pracownicy szkoły- min 25 zł/osobę
  -rodzice i osoby towarzyszące – min 50 zł/osobę
  Proponowane stawki to minimalna cena biletu. Każdą większą kwotę przyjmiemy z wdzięcznością. Impreza odbędzie się przy zgłoszeniu od minimum 150 osób.
  Na miejscu zapewnimy niezbędne wodę i soki. Liczymy że goście przyniosą drobne przekąski na wspólny stół (ciasto, paluszki, owoce czy chipsy 🙂 Nastawiamy się na miłe spotkanie, rozmowę i przede wszystkim zabawę przy dobrej sprawdzonej muzyce i dekoracjach, a celem jest zebranie funduszy na Dzień Dziecka dla wszystkich uczniów naszej szkoły.
 3. Link do zapisów na Bal Charytatywny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecNrM3DFyAgvRn0NwYe8m_nkkoqFDL0EiuLYE68Ld_eY7gVA/viewform