Prosimy o kontakt pod adresem mail: prezydiumsp150@gmail.com lub wypełnienie formularza kontaktowego 


  Administratorem danych osobowych przesłanych w formularzu jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr. 150, ul. Thommeego 1, 01-491 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub żądanie zawarte w formularzu kontaktowym oraz dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Pełna informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie: polityka-prywatności


  Jednocześnie informujemy, że zostały przez Prezydium przygotowane zasady nawiązywania interakcji z Radą Rodziców, komentowania jej działalności oraz oznaczania profili Rady Rodziców w przestrzeni cyfrowej. Oto one:

  1. Komentarze do naszych postów powinny być w temacie postów.
  2. Obowiązuje kultura wypowiedzi i niedozwolone są komentarze, które obrażają inne osoby, nie pokrywają się z prawdą lub niosą znamiona celowej dyskryminacji.
  3. Prosimy, by pisać poprawnie i przestrzegać zasad ortografii.
  4. Na oznaczanie profili Rady Rodziców każdorazowo wyraża zgodę administrator strony/profilu
  5. Administrator strony/profilu oraz współpracujący moderatorzy mają prawo do usunięcia komentarza, który narusza powyższe zasady.
  6. Osoby łamiące wymienione reguły administrator strony/profilu ma prawo zablokować bez uprzedzenia.
  7. Publikacje w przestrzeni cyfrowej dotyczące Rady Rodziców i naruszające powyższe zasady będą skutkowały zablokowaniem ich autorów na profilach Rady Rodziców.
   Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców SP 150 w Warszawie